Wsparcie

Dźwignij z nami czytelnictwo! Dzięki Twoim datkom będziemy w stanie zorganizować jeszcze więcej wydarzeń promujących kulturę czytania. Z góry dziękujemy za każdy grosz.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, więc 1% Twojego podatku może pomóc w krzewieniu literackich wydarzeń! Podaruj go Fundacji Bookarest i dźwigaj z nami czytelnictwo!

Jak to zrobić?
Jest to niezwykle proste i nic nie kosztuje. Jedyne co trzeba zrobić, to w swoim rocznym zeznaniu podatkowym PIT w odpowiedniej rubryce wpisać numer KRS naszej fundacji czyli 0000338761. Całą resztą zajmie się już Urząd Skarbowy.

Z góry dziękujemy za pomoc w dźwiganiu czytelnictwa.

Kliknij przycisk „Przekaż darowiznę” lub wpłać pieniądze bezpośrednio na nasze konto (w tytule przelewu prosimy wpisać „Wsparcie czytelnictwa”).

Polbank 88 2340 0009 0180 2500 0000 0021
SWIFT: EFGBPLPW